بازی کردن – نمایش ایران مدیریت مدیریت

بازی کردن – نمایش: ایران مدیریت مدیریت استاد دانشگاه اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری شمارش معکوس جهت آخر سریال‌های رمضان

سریال‌های «سر دلبران»، «بچه مهندس» و «رهایم نکن» که ماه رمضان امسال از شبکه‌های یک، دو و سه سیما راهی آنتن شدند، تا شنبه شب به آخر می‌رسند. 

شمارش معکوس جهت آخر سریال‌های رمضان

شمارش معکوس جهت آخر سریال های رمضان

عبارات مهم : سریال

سریال های «سر دلبران»، «بچه مهندس» و «رهایم نکن» که ماه رمضان امسال از شبکه های یک، دو و سه سیما راهی آنتن شدند، تا شنبه شب به آخر می رسند.

به گزارش ایسنا، پخش سریال رمضانی «سر دلبران» به کارگردانی محمد حسین لطیفی و تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی که از پنجشنبه (۲۷ اردیبهشت ماه) از شبکه یک سیما شروع شد، تا جمعه شب (۲۵ خرداد ماه) ادامه دارد.

برزو ارجمند، محمد کاسبی، فرهاد قائمیان، اسماعیل محرابی، متین سادات ستوده، جعفر دهقان، بهار ارجمند، حسام حسنی، کامران تفتی، نگار عابدی، فرخ نعمتی، جهانبخش سلطانی، شهین تسلیمی، شهرام عبدلی، رابعه مدنی، رضا توکلی، محمد الهی، مختار سائقی، افسانه کمالی، فاطمه شکری، نصرت میر عظیمی بازیگران این مجموعه تلویزیونی بودند.

شمارش معکوس جهت آخر سریال‌های رمضان

داستان این سریال زندگی یک روحانی به بازی برزو ارجمند را روایت می کرد که وارد محله ای در یزد می شود و در آنجا درگیر ماجراهای جدیدی می شود.

محمد حسین لطیفی کارگردان سریال «سر دلبران» پیش از این نیز کارگردانی سریال های «دودکش»، «صاحبدلان»، «نردبام آسمان» و «پادری» را جهت ماه مبارک رمضان عهده دار بوده است.

سریال‌های «سر دلبران»، «بچه مهندس» و «رهایم نکن» که ماه رمضان امسال از شبکه‌های یک، دو و سه سیما راهی آنتن شدند، تا شنبه شب به آخر می‌رسند. 

سریال «راه و بیراه» به عنوان سریال تازه شبکه یک سیما معرفی شده است است.

مجموعه تازه تلویزیونی «راه و بیراه» به کارگردانی داود بیدل از ۲۷ خرداد روی آنتن شبکه یک می رود.

این سریال در ۳۰ قسمت ۵۰ دقیقه ای تولید شده است است و از یکشنبه هرشب پخش خواهد شد. “راه و بیراه” داستان چند جوان است که در دوران دانشگاه با هم همکلاسی بوده اند. مهدی از شخصیت های مهم سریال که چند سال قبل، برادرش را به علت بیماری از دست داده هست، همه زندگی اش را وقف فرزند های مناطق متفاوت کشور می کند. این سریال اپیزودیک است ولی به لحاظ مضمونی مباحث با هم مرتبط و نزدیک به هم هستند.

شمارش معکوس جهت آخر سریال‌های رمضان

سیاوش طهمورث، جعفر دهقان، امیرمحمد زند، اردلان شجاع کاوه، مهتاج نجومی، زهره حمیدی، شهرام عبدلی، محمدرضا رهبری، فلور نظری، آرام جعفری، علیرضا جلالی تبار، حمید ابراهیمی، شهروز ابراهیمی، خسرو احمدی، غلام رضا نیکخواه، اسماعیل خلج، مالک حدپور سراج، حسین توشه، فرهاد بشارتی، هادی دیباجی، ریحانه رضی، وحید شیخ زاده، محمدرضا اکبری، امیر زمستانی، مهشید جوادی وآذین فولادوند از بازیگران مجموعه تلویزیونی”راه و بیراه” هستند. تیتراژ نهایی این سریال را هم فریدون آسرایی با شعری از حسین غیاثی خوانده است.

گفتنی است آخرین قسمت سریال رمضانی سر دلبران جمعه، ۲۵ خرداد همزمان با عید سعید فطر پخش می شود و قرار است شنبه، ۲۶ خرداد نیز پشت صحنه این سریال نمایش داده شود.

سریال‌های «سر دلبران»، «بچه مهندس» و «رهایم نکن» که ماه رمضان امسال از شبکه‌های یک، دو و سه سیما راهی آنتن شدند، تا شنبه شب به آخر می‌رسند. 

«راه و بیراه» به تهیه کنندگی علی سلیمانی کاری از گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما است که از هر شب حوالی ساعت ۲۲:۱۵ روی آنتن خواهد رفت.

سریال «سر دلبران»

شمارش معکوس جهت آخر سریال‌های رمضان

همچنین پخش سریال «بچه مهندس» نیز که با عنوان انقلابی به عنوان سریال رمضانی شبکه دو سیما راهی آنتن شد، تا شنبه ـ ۲۶ خرداد ماه ـ ادامه دارد.

سریال «بچه مهندس» به کارگردانی علی غفاری و تهیه کنندگی سعید سعدی از روز پنجشنبه (۲۷ اردیبهشت ماه) ساعت ۲۱:۳۰ از شبکه دو سیما راهی آنتن شد و قرار است آخرین قسمت آن جمعه (۲۵ خرداد ماه) پخش شود.

پرویز پورحسینی، بهناز جعفری، محمد کاسبی، ساناز سعیدی، بهاره رهنما، برزو ارجمند، اندیشه فولادوند ،کریم اکبری مبارکه،نفیسه روشن، سوگل طهماسبی، عباس جمشیدی فر، سلمان فرخنده، فرزین محدث، مریم خدارحمی، سیاوش چراغی پور، حمید شریف زاده، هاله گرجی، افشین نخعی، افشین سنگ چاپ، طوفان مهردادیان، شهروزابراهیمی، کریم قربانی، بهار نوحیان، مهرناز بیات، بهرام سروری نژاد، ساعد هدایتی، فرخنده فرمانی زاده، فرج الله گل سفیدی، شیدا یوسفی، سمانه حبیب پور، علی برقی، و بازیگران کودک یوناتدین، نیوشا علیپور و آریا نرج آبادی در سریال «بچه مهندس» ایفای نقش کرده اند.

داستان سریال «بچه مهندس» در تاریخ معاصر و در سه فاز کودکی، نوجوانی و جوانی شخصیت مهم مطرح می شود.

سریال «بچه مهندس»

آخرین قسمت از سریال رمضانی «رهایم نکن» به کارگردانی محمد مهدی عسگرپور و تهیه کنندگی علی پورکیانی تحت تاثیر بازی های جام جهانی پیش از آخر ماه مبارک رمضان پخش خواهد شد.

این مجموعه همزمان با شروع ماه رمضان، یک روز سریعتر از دیگر سریال های مناسبتی روی آنتن رفت و دو روز سریعتر از آنها نیز به اتمام می رسد. بر این اساس، قسمت ۲۸ مجموعه «رهایم نکن» روز چهارشنبه ( ۲۳ خرداد ماه) به روی آنتن می رود و پرونده یکی دیگر از سریال های عسگرپور نیز در شبکه سه سیما بسته می شود.

مجموعه «رهایم نکن» در اواسط پخش با حاشیه هایی مبنی بر از بین بردن و سانسور بخش هایی از قسمت شانزدهم این سریال مواجه شد که تصویر العمل هایی را از سوی سازندگان این مجموعه به همراه داشت ولی در نهایت با برگزاری جلساتی میان سازندگان و مدیران تلویزیون، پخش مجموعه «رهایم نکن» روال عادی را در پیش گرفت.

در این مجموعه تلویزیونی امین تارخ، فریبا متخصص، محمدرضا هدایتی، مریم بوبانی، مارال فرجاد، نیما شعبان نژاد، دنیا مدنی، بابک بهشاد، علی استادی، معصومه قاسمی پور، شیرین آقاکاشی، رحمان باقریان، کاظم هژیرآزاد، حسین ملکی و … ایفای نقش کرده اند.

شبکه سه تا آخر جام جهانی، پخش سریال جدیدی را شروع نخواهد کرد.

سریال «رهایم نکن»

واژه های کلیدی: سریال | مهندس | مجموعه | محمدرضا | ماه رمضان | کارگردانی | محمدرضا رهبری | محمدرضا شفیعی | محمدرضا هدایتی

شمارش معکوس جهت آخر سریال‌های رمضان

شمارش معکوس جهت آخر سریال‌های رمضان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog